Officer Fórum - Guild Rank

Medrash

Officer Fórum - Guild Rank

HozzászólásSzerző: Medrash » 2017. december 17. 18:44

Sziasztok!

Szeretnénk átdolgozni a guild rank rendszert , ami még a stronghold építésre fókuszált!

Mivel a stronghold készen van én szerintem érdemes lenne átgondolni a rankokat.

Ide várunk minden ötletet az officerektől.

Ami nem tud változni az a rank 1 és a 7 :)

Üdv.:
Medrash
Vándor

Re: Officer Fórum - Guild Rank

HozzászólásSzerző: Vándor » 2017. december 17. 22:53

-Sztem nincs jelentősége ki milyen rangú, a guildben senki sem fogala-kozi-k vele most már.

-Amúgy ha csak az kaphatna rangot aki jár ts-re talán megdobná a harci kedvet, de nem hiszem, van aki feljár de kb. minek???

-SH/Guild szempontjából mint ismeretes már építeni nem kell tend-elni bárki tud de azt is minek már(?), másrészt ha csak a hasznos fejlődő képes tagok kapnak rangot az lehet már túl elitista-klikkes lenne, de számít ez? A rangtól nem leszel jobb játékos, de a ha jobban játszol rangosabb leszel? Wááá ez már túl mélyen szántó gondolat!!!!
Medrash

HozzászólásSzerző: Medrash » 2017. december 18. 0:17

Annyira nem , mert pont ez lenne sztem a lényeg: rang alapján lehessen tudni, hogy ki mire képes :)

Pl.:Rank 6 -ot raknám officer rangnak csak a jelenlegi 4,5,6 helyett. Minek 3? xD

Akkor a rank 5 lehetne T3 party képes rang vagy t3 party szervező valami ilyesmi, ide is mehetne valami a klánnal kapcsolatosan, segít karikat buildelni pl (ez fejletteb mint segít eligazodni a kezdőknek :) ).

Rank 4 lehetne raid szervező/party szervező (ide már kéne valami amit letett az asztalra is a klánért, pl: építette a strongholdat , segít kicsiknek fejlődni, eligazítja őket ha van kérdésük )

Rank 3 pl a T2 képesek

Persze valahogyan bele kellene építeni azt is hogy ki az aki tett a klánért valamit értve itt a régi rendszerű sh fejlesztést is :)

De a lénye gaz lenne, hogy itt ötleteljünk xD Ezért fórum xD

Minnél többen ötletelünk annál lehetségesebb lesz az , hogy valami értelmes is kisül belőle :)

Medrash
Medrash

HozzászólásSzerző: Medrash » 2018. január 3. 14:28

Ötletek:

Rank 7 - Alapító/Klán Vezér :

A guildnek vezetõi , akik teljhatalommal rendelkeznek, az Alvezérek/Officerek javaslatai alapján õk hoznak döntést a guild életét meghatározó ügyekben, a végrehajtást vagy õK, vagy az általuk megbízott Alvezér/Officer végzi el. A Klán Vezérei jelölik ki az Alvezéreket/Officereket, akiknek jól meghatározott feladatkörük van, de nem hoznak döntéseket. A guild vezetõinek kinevezéséhez és visszahívásához a többi vezető hozzájárulása szükséges.

Rank 6 - Alvezér/Officer:

A klán vezetők hiányában felelősséget kell vállalnia a klánért, az ügyes-bajos napi dolgokért, a Stronghold fejlesztésért. Ő is segít a kezdőknek, válaszol a kérdéseikre vagy partit szervez nekik alkalmanként. Rendet tart a guild bankban. Allys ügyek szervezése. Az officerek kinevezését a guild vezetők többséges szavazata alapján választjuk.

Ui.:Ha nincs itt Kozi v MEdrash megszervezi a napi sarit és HE futást :lol: :shock:

Használja a TSt. Az officerek is csak emberek, szeretnénk megismerni a másikat. Minimum 9-12 hónap játék. Elvárt egy használható, nagyobb item levellel rendelkező karakter, illetve annak megfelelő ismerete.

Rank 5 - Lovag (már nem officer):

Feladata a PVE Tier 3 (raid, dungeon, skirmish, stb) és PVP csapatok és események szervezése (célpontok, idõpontok, részvételi feltételek) és azok lebonyolítása. Az eseményeken teljhatalommal rendelkezik, dönt az adott taktikáról és csapat összeállításról, stb.

Tier 3 insták jelenleg: FBI,MSVA,TONG

Többet segít a klánnak, dolgozik a közösségért, a Stronghold fejlesztéséért. Segít a kezdőknek, válaszol a kérdéseikre. Az officerek közösen döntetnek a személye felől.

Használja a TSt. A Lovagok is csak emberek, szeretnénk megismerni a másikat. Minimum 6-9 hónap játék. Elvárt egy használható, nagyobb item levellel rendelkező karakter, illetve annak megfelelő ismerete. Min. követelmény: Bonding rank 12, Offense slot: rank 10, Defense slot: rank 10.

Rank 4 - Veterán:

Feladata a PVE Tier 1-2 (raid, dungeon, skirmish, stb) csapatok és események szervezése (célpontok, idõpontok, részvételi feltételek) és azok lebonyolítása valamint Tier 3 dungeonban való részvétel TONG kivételével (FBI, MSVA). Az eseményeken teljhatalommal rendelkezik, dönt az adott taktikáról és csapat összeállításról, stb.

Segít a klánnak, dolgozik a közösségért, a Stronghold fejlesztéséért. Segít a kezdőknek, válaszol a kérdéseikre és partit szervez nekik alkalmanként (Kezdő felszereleés kifarmolása stb.) . Az officerek közösen döntetnek a személye felől.

Használja a TSt. A Veteránok is csak emberek, szeretnénk megismerni a másikat. Minimum 6 hónap játék. Elvárt egy használható, nagyobb item levellel rendelkező karakter, illetve annak megfelelő ismerete. Min. követelmény: Bonding rank 10, Offense slot: rank 10, Defense slot: rank 10.

Rank 3 - Kalandozó:

Már két modulban játszott a játékos. azaz minimum 3-4 hónap játék. A játékos csinálja a Stronghold napikat, részt vesz a sarifutásokban és adományoz.

PVE Tier 2 képes karakterek akik

Minimum 3-4 hónap játék. Elvárt egy használható, közepes item levellel rendelkező karakter, illetve annak megfelelő ismerete. Min. követelmény: Bonding rank 8, Offense slot: rank 8, Defense slot: rank 8.

TS használata ajánlott.

Rank 2 - Tanonc:

Tier 1- 2 dungeon, skirmish, raid csapatokban való részvétel.

Minimum 1-2 hónap játék. A játékos csinálja a Stronghold napikat, részt vesz a sarifutásokban és adományoz.
Min. követelmény: Bonding rank 7, Offense slot: rank 7, Defense slot: rank 7.

TS használata ajánlott.

Rank 1 - Újonc (Próbaidős):

Az új játékosok mindaddig ebben a státuszban maradnak, amíg nem járnak fel Teamspeak-re, hogy megismerhessük õket. Ezen próbaidõ alatt csak korlátozott jogokkal rendelkeznek: a guild ügyeit érintõ kérdésekben nem szavazhatnak, a közös vagyonból csak a Klán Vezér és az Officerek döntése alapján részesülhetnek. A próbaidõ elteltével az Officerek javaslata alapján vagy teljes jogú státuszba kerülnek vagy távoznak a guildbõl.

Üdv.:
Medrash
kozi

HozzászólásSzerző: kozi » 2018. február 6. 19:11

Rank 4: Ne kelljen carry-zni Fbi-ban.

Rank 5: Ne kelljen carry-zni Tong-ban.

**
Rank 3 és az alatti:
Mikor csináltok már nekem partit?!?

Rank 4 és afeletti:
Nyugodtan csináljátok a dolgotokat, csinálom magamnak a partit!

**
Rank 3 és az alatti:
Instában vagytok? Bossnál? Akkor lenne pár kérdésem!

Rank 4 és afeletti:
Feljövök TS-re kérdezgetni!

**
Rank 3 és az alatti:
A kedvenc karimat vigyétek már el!!! Nem érdekel, hogy nem jó!

Rank 4 és afeletti:
Milyen class-ra van szüksége a klános premade partiknak, hogy minél jobb időket fussunk?

**
Rank 3 és az alatti:
Mi az a TS? Mi az a google?

Rank 4 és afeletti:
Teamspeakre járok és kérdezgetés előtt utánaolvasok.

**
Rank 3 és az alatti:
Mindjárt Sari? Sziasztok! Mennem kell!

Rank 4 és afeletti:
Maradjak zöldön vagy feketén Sarin?

**
Jössz instába?
Rank 3 és az alatti:
Nem érek rá!

Rank 4 és afeletti:
Milyen karival jöjjek?

**
Újonc kérdez:
Rank 3 és az alatti:
Keresd Kozit vagy Medrasht!

Rank 4 és afeletti:
A válasz a következő:...

**
Sari után:
Rank 3 és az alatti:
Koziii külgyé kulcsot!

Rank 4 és afeletti:
Nagyfiú vagyok meg tudom venni a kulcsot magamnak.

**

Dungeon release után fél évvel
Rank 3 és az alatti:
Jönnék. De itt még sose voltam!

Rank 4 és afeletti:
Ha kijön egy insta minél hamarabb bemegyek megnézni. Akár pugokkal is.

**
Insták kontra landscape
Rank 3 és az alatti:
Majd huntból, pecázásból kifarmolom a karit. Intázni nem szoktam!

Rank 4 és afeletti:
Instázni sokat szoktam, mert csak abból tanulom meg a mechanizmusokat

**
Insták kiválasztása: tier3 vs tier2 insták.
Rank 3 és az alatti:
Nekem ehhez jobb parti kell, hogy lemenjen.

Rank 4 és afeletti:
Persze hogy nem megy le ha a karim kicsi. Ahelyett, hogy carryztetem a kisebb karimat tier3ban, inkább megyek tier2-be,
ahol jobban tudom húzni a karimat és nem csak kolonc vagyok mások nyakán.

**
Insta indítás előtt.
Rank 3 és az alatti:
Na mondjátok mit kell csinálni!

Rank 4 és afeletti:
Voltam már pugokkal ebben az instába. Tudom mit kell csinálni.
ria0906

HozzászólásSzerző: ria0906 » 2018. február 21. 15:51

Az előzetesen felvezetett változtatás igényéhez mérten szerintem jobban bele lehetne nyúlni ebbe a rank dologba és az azokhoz tartozó követelményekbe. A fő koncepció most már, ha minden igaz nem a SH építés, tehát inkább arra akart irányulni ez az egész, hogy ki mire képes és hajlandó instázás tekintetében.

Rank 7 és 6-on szerintem nem annyira jön ki ez a dolog, tehát szerintem tök jó ahogy már ti is megfogalmaztátok.

Rank 5 – Lovag:

Feladata a PVE Tier 3 (raid, dungeon, skirmish, stb) és PVP csapatok és események szervezése (célpontok, idõpontok, részvételi feltételek) és azok lebonyolítása. Az eseményeken teljhatalommal rendelkezik, dönt az adott taktikáról és csapat összeállításról, stb. Tier 3 insták jelenleg: FBI,MSVA,TONG.

Többet segít a klánnak, dolgozik a közösségért, a Stronghold fejlesztéséért. Segít a kezdőknek, válaszol a kérdéseikre. Az officerek közösen döntetnek a személye felől.

„Mivel ez rögtön a rank 6 után következne, én úgy gondolom, hogy ide azok a party szervezők kerüljenek be, akik azért vannak ts-en, nap mint nap csinálják partikat és legalább rendelkeznek egy nagy dps és support karakterrel, mert bármi történik vagy épp gáz van akkor tudja az ember róla, hogy ja amúgy ez most nem full buffer party hanem (bemutató run) és mondjuk tud jönni supporttal ha vált a másik karakterre és minden okésan lemegy vagy ilyesmik.”

Használja a TSt. A Lovagok is csak emberek, szeretnénk megismerni a másikat. Minimum 6-9 hónap játék. Elvárt egy használható, nagyobb item levellel rendelkező dps és support karakter, illetve annak megfelelő ismerete.

Rank 4 – Támogató (jaaaaj új rank új névvel, lehet?!)

„És itt jön ki a party/dungeon szervezés köré épülő rank rendszer egyik fő változtatása. A támogató rank azt jelenti, hogy adott embernek van nagy item levellel rendelkező support karaktere/i (1 vagy jobb esetben 2 , minél több az csak hab a tortán) és ezekkel akar és tud játszani. Értsd: Tud palával jól játszani de van alapesetben egy nagyobb dps karaktere(amivel szintén jó) de az azzal való játékot jobban preferálja, amivel semmi probléma nincsen de ő nem lesz támogató. Ő hamarabb lehet veterán vagy lovag. Ellenkező példaképpen, aki a partykat támogatja és szereti ezt csinálni tehát ha kis karin van (példa: kezdetleges hunterjével napizgat) de ráírsz, hogy „héééj tongba kéne egy pap jössz? - ohh naná :D”, igen ő támogató lesz. Röviden: Főállású support. Ez azért fontos, mert ha egy party szervező dps elkezdene szedegetni embereket, de ts-en nincsenek annyian, ezért körül kell néznie guild rosterbe és árgus szemmel tudja keresni a támogatókat, mert tudja hogy az supportos emberke és tudja invelni. Rank 4-től pedig lehetne elvárás a tong ugye… )igen igen tudom, na de a mai világba?!)”

Feladata a Tier 1-3-s csapatokban és eseményeken való aktív és részre hajló megjelenés. Hajlandó egy rugalmas csapatmunkára. Természetes ő is segít az újoncoknak, válaszol a kérdésekre, alkalmanként partit szervez. Lehetőleg használja a ts-t , de nem kizáró ok, ha nem. Min. követelmény: egy és/vagy több nagyobb item levellel rendelkező support karakter.

Rank 3 – Veterán:

Feladata a PVE Tier 1-2 (raid, dungeon, skirmish, stb) csapatok és események szervezése (célpontok, idõpontok, részvételi feltételek) és azok lebonyolítása valamint Tier 3 dungeonban való részvétel TONG kivételével (FBI, MSVA). Az eseményeken teljhatalommal rendelkezik, dönt az adott taktikáról és csapat összeállításról, stb.

Segít a klánnak, dolgozik a közösségért, a Stronghold fejlesztéséért. Segít a kezdőknek, válaszol a kérdéseikre és partit szervez nekik alkalmanként (Kezdő felszerelés kifarmolása stb.) . Az officerek közösen döntetnek a személye felől.
Használja a TSt. A Veteránok is csak emberek, szeretnénk megismerni a másikat. Minimum 6 hónap játék. Elvárt egy használható, nagyobb item levellel rendelkező karakter, illetve annak megfelelő ismerete.

Rank 2 - Kalandozó
Már két modulban játszott a játékos. azaz minimum 3-4 hónap játék. A játékos csinálja a Stronghold napikat, részt vesz a sarifutásokban és adományoz.
PVE Tier 2 képes karakterek akik
Minimum 3-4 hónap játék. Elvárt egy használható, közepes item levellel rendelkező karakter, illetve annak megfelelő ismerete.
TS használata ajánlott.

Rank 1 - Újonc :
Az új játékosok mindaddig ebben a státuszban maradnak, amíg nem járnak fel Teamspeak-re, hogy megismerhessük õket. Ezen próbaidõ alatt csak korlátozott jogokkal rendelkeznek: a guild ügyeit érintõ kérdésekben nem szavazhatnak, a közös vagyonból csak a Klán Vezér és az Officerek döntése alapján részesülhetnek. A játékos csinálja a Stronghold napikat, részt vesz a sarifutásokban és adományoz. Tier 1- 2 dungeon, skirmish, raid csapatokban való részvétel. A próbaidõ elteltével az Officerek javaslata alapján vagy teljes jogú státuszba kerülnek vagy távoznak a guildbõl.
Saffi

HozzászólásSzerző: Saffi » 2018. február 23. 21:03

Na, nekem ami nagyon tetszik, amit Mariann írt a Támogatóról.

Ami nem egyértelmű, hogy ki a parti szervező? Pl aki random és lfg instákba jár csak (azaz nem klánnal játszik), az ugye nem tartozik ide?
ria0906

HozzászólásSzerző: ria0906 » 2018. február 25. 18:32

Saffi írta:Ami nem egyértelmű, hogy ki a parti szervező? Pl aki random és lfg instákba jár csak (azaz nem klánnal játszik), az ugye nem tartozik ide?

Hát itt most én inkább a guildes runokat néztem és ahhoz mérten jutottak eszembe ezek a dolgok... így a party szervező alatt legtöbb esetben mondjuk a klános partikat szervező dps/lovag rangú karakterrel rendelkező emberkéket értem. Meg mondjuk nem tudom melyik résznél merült fel ez a kérdés, de mint Lovagnál hogy parti szervező az azért ha el is jár pugokkal, klánnal járjon nagyobb százalékban. Megérthető, hogy valaki friend listesekkel is elmegy, infó, tapasztalat az ilyesmire is szükség van, de a parti szervező legyen lojális a guild csapatokhoz, tehát akik randomoznak meg lfg-s csatikról mennek 95%-ban azok nem igazán tartoznak ebbe bele. Vagy hát izéé nem tudom, remélem jól értettem... :D
Binne

HozzászólásSzerző: Binne » 2018. február 26. 15:25

Önök kérték, legyen hát..

R7: Klánvezérek: Csak azok az emberek, akik ténylegesen vezetik a klánt. A haver meg a haver haverja, akiről életemben nem hallottam, játszani nem láttam de ott van ha bekapcsolom, hogy az offline játékost is lássam, most nem játszik majd jön vagy visszajött, olyan mint a mesékben, hol volt hol nem volt stb. nem tartozhatnak ide, számomra semmit nem jelentenek. Idestova 2 éve vagyok itt és ha nem tudom ki az, hogy hallgatnék rá bármiben HA egyszer megjelenik nekem. Mindegy. Szóval az a két ember maradjon, Kozi és Medrash, akik ténylegesen próbálnak foglalkozni a klánnal. Mivel reputációjuk a kis alattvalók.. :) körében csorbult, egy azaz 1 embert még szívesen látnék a körükben. Egy olyan embert, aki közkedvelt, bárkivel eltársalog normális emberi hangon. Nem arra gondolok, hogy minden egyes újonccal menjen jópofizni, hanem ő beszéljen azzal, akinél felcsillant a profi játék halovány szikrája, ezen kívül némi értelem és lehet, hogy a csapatjáték terén is oda tudná tenni magát. Van olyan ember, akiről tudom, hogy pl. a legjobb pap lett volna ebben a klánban, főkari! de sajnos el lett véve a kedve. Hány ilyen lehet még?!

R6: Alvezérek: Ide szépen lekerülnek azok a játékosok, akik a fenti csoportból kiestek, hogy ne legyen a jó öreg sértődés... plusz ide bekerülhetnek azok, akiknek van fogalma egy buffer parti felépítéséről, ismeri a klasszokat, azok képességeit, felismeri a hiányosságokat az adott karakteren és felhívja rá a figyelmet. Amennyiben nem tudja ezt csak bunkó módon megtenni, igénybe veszi az R7-es közkedvelt személy segítségét :)

R5: Lovagok: Azok kerülnek ide, akikkel röhögve könnyedén T3-azni lehet, mert tökéletesen ismerik a karakterüket, nyitottak az új ötletekre, bármikor hajlandóak tesztelni stb stb. Tehát akikkel jó játszani!!! Akikkel szívesen megy az ember bárhová mert elfér a partyban az arcuktól, nem kell balfaszkodáson idegeskedni mert tudja az ember, hogy hogy kell játszani ezzel a... játékkal.

R4-R1: Csak arra használnám ezeket a rangokat, hogyha az egyén viselkedése, közösségi munkája jó, akkor előléptetném. Ha balfasz, akkor lefokoznám. R1en balfaszkodót pedig kirúgnám aztán menjen amerre akar. A lőtéri süket döglött kutyát nem érdekli, hogy honnan jött valaki, mit csinált eddig, mit ért el. Nem érdekel a túlfejlett egyénisége, nem érdekel milyen embernek tart. Nem azért vagyok itt, hogy őt babusgassam, az ő kénye kedve szerint menjek és carryzzem. Nem érdekel mekkora az IL-e, nem érdekel milyen erős a karaktere. Ha 18k ha 10k, akkoris kivágnám mint macskát szarni.

Ti kértétek...
"Nem igazán szép dolog a kisebbet pofával belenyomni a tortába, főleg nem az én tortámba."
Medrash

HozzászólásSzerző: Medrash » 2018. március 20. 21:58

Rank 7 - Alapító/Klán Vezér :

A guildnek vezetõi , akik teljhatalommal rendelkeznek, az Officerek javaslatai alapján õk hoznak döntést a guild életét meghatározó ügyekben, a végrehajtást vagy õK, vagy az általuk megbízott Officer végzi el. A Klán Vezérei jelölik ki az Officereket, akiknek jól meghatározott feladatkörük van, de nem hoznak döntéseket. A guild vezetõinek kinevezéséhez és visszahívásához a többi vezető hozzájárulása szükséges.

Rank 6 - Officer:

A klán vezetők hiányában felelősséget kell vállalnia a klánért, az ügyes-bajos napi dolgokért, a Stronghold fejlesztésért. Ő is segít a kezdőknek, válaszol a kérdéseikre vagy partit szervez nekik alkalmanként. Rendet tart a guild bankban. Allys ügyek szervezése. Az officerek kinevezését a guild vezetők többséges szavazata alapján választjuk.

Feladata a napi közös klános események megszervezése.Rendet tart a klánban, probléma esetén törekszik annak megoldására.
Joga: Demote ---> indokolt esetben adott klántag leminősítése Próbaidősre (30 nap).

Használja a TS-t. Az officerek is csak emberek, szeretnénk megismerni a másikat.Minimum 1 év játék. Elvárt egy használható, nagyobb item levellel rendelkező karakter, illetve annak megfelelő ismerete.

Rank 5 – Lovag:

Feladata a PVE Tier 3 (raid, dungeon, skirmish, stb) és PVP csapatok és események szervezése (célpontok, idõpontok, részvételi feltételek) és azok lebonyolítása. Az eseményeken teljhatalommal rendelkezik, dönt az adott taktikáról és csapat összeállításról, stb. Tier 3 insták jelenleg: FBI,MSVA,MSP,TONG,CodG.

Ide azok a party szervezők kerüljenek be, akik azért vannak ts-en, nap mint nap csinálják partikat és legalább rendelkeznek egy nagy dps és support karakterrel, mert bármi történik vagy épp gáz van akkor tudja az ember róla, hogy ja amúgy ez most nem full buffer party hanem (bemutató run) és mondjuk tud jönni supporttal ha vált a másik karakterre és minden okésan lemegy vagy ilyesmik.

Használja a TSt. A Lovagok is csak emberek, szeretnénk megismerni a másikat.Elvárt egy használható, nagyobb item levellel rendelkező dps és support karakter, illetve annak megfelelő ismerete.Ismeri a classok működését ,mechanikáját.Feladata az Officerek hiányában leszervezni a közös klános eseményeket (pl.:sari futás, heroic run,pvp - gg).

Elvárás új mod esetén új dungeon/skirmish/raid tesztelésében való közreműködés/aktív részvétel.Progresszívan fejleszti a kariját, folyamatosan fejlődik, követi az új trendeket.

Min. követelmény: Bonding Rank 12, Offense slot: Rank 12, Defense slot: Rank 11-12

Rank 4 – Támogató:

És itt jön ki a party/dungeon szervezés köré épülő rank rendszer egyik fő változtatása. A támogató rank azt jelenti, hogy adott embernek van nagy item levellel rendelkező support karaktere (2 loadout elvárt: pl.: Paladin: Devo/Prot, Pap: AC/DO , minél több az csak hab a tortán) és ezekkel akar és TUD játszani, ismeri a rotációkat és megfelelően használja is őket. Aki a partykat támogatja és szereti ezt csinálni tehát ha kis karin van (példa: kezdetleges hunterjével napizgat) de ráírsz, hogy „héééj tongba kéne egy support jössz? - ohh naná :D”, igen ő támogató lesz. Rank 4-től pedig elvárás a tong (Cradle - CoDG nem elvárás).
Insta/Dungeon közben a TS használata kötelező!!!

Feladata a Tier 1-3-s csapatokban és eseményeken való aktív és részre hajló megjelenés. Hajlandó egy rugalmas csapatmunkára. Természetes ő is segít az újoncoknak, válaszol a kérdésekre, alkalmanként partit szervez. Min. követelmény: Bonding Rank 11, Offense slot: Rank 11

Rank 3 – Veterán:

Feladata a PVE Tier 1-2 (raid, dungeon, skirmish, stb) csapatok és események szervezése (célpontok, idõpontok, részvételi feltételek) és azok lebonyolítása . Az eseményeken teljhatalommal rendelkezik, dönt az adott taktikáról és csapat összeállításról, stb.

Vagy Tier 3 dungeonban való részvétel TONG és MSP kivételével (FBI, MSVA,)

Segít a klánnak, dolgozik a közösségért, a Stronghold fejlesztéséért. Segít a kezdőknek, válaszol a kérdéseikre és partit szervez nekik alkalmanként (Kezdő felszerelés kifarmolása stb.) . Az officerek közösen döntetnek a személye felől.
Használja a TS-t (Indokolt estetben pl.:T3 kötelező, nem kell egész nap itt lennie) . A Veteránok is csak emberek, szeretnénk megismerni a másikat. Elvárt egy használható, nagyobb item levellel rendelkező karakter, illetve annak megfelelő ismerete.
Min. követelmény: Bonding rank 9 (T2) -10 (T3) , Offense slot: rank 9 (T2) -10 (T3), Defense slot: rank 9 (T2) -10 (T3).

Rank 2 - Padawan:

Tier 1- 2 dungeon, skirmish, raid csapatokban való részvétel.

Minimum 1-2 hónap játék. A játékos csinálja a Stronghold napikat, részt vesz a sarifutásokban és adományoz.
Min. követelmény: Bonding rank 7, Offense slot: rank 7, Defense slot: rank 7.

TS használata ajánlott.

Rank 1 - Próbaidős :
Az új játékosok mindaddig ebben a státuszban maradnak, amíg nem ismerjük õket (TS3 Használata ajánlott). Ezen próbaidõ alatt csak korlátozott jogokkal rendelkeznek: a guild ügyeit érintõ kérdésekben nem szavazhatnak, a közös vagyonból csak a Klán Vezér és az Officerek döntése alapján részesülhetnek. A játékos csinálja a Stronghold napikat, részt vesz a sarifutásokban és adományoz. Tier 1- 2 dungeon, skirmish, raid csapatokban való részvétel. A próbaidõ elteltével az Officerek javaslata alapján vagy teljes jogú státuszba kerülnek vagy távoznak a guildbõl.

Vissza: “Guild ügyek”